• Darmowa dostawa od 299 zł
  • Wysyłka w 24h
  • 14 dni na zwrot
  • Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Szukaj

Czas realizacji zamówienia

Nasz sklep dokłada wszelkich starań, aby Twoje zamówienie przyszło w jak najkrótszym okresie czasu. W niektórych przypadkach czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu np. z powodu braku dostępności produktów czy wyboru formy zapłaty.
Aktualny czas realizacji zamówienia wynosi od 1 dni do 5 dni roboczych.


Z czego składa się czas dostawy Twojego zamówienia?

Czas dostawy zamówienia = czas przygotowania zamówienia do wysyłki + czas dostawy firmy transportowej

Czas dostawy, a dostępność produktów

Zazwyczaj czas dostawy Twojego zamówienia trwa 2-3 dni robocze. Jednak w niektórych przypadkach jest on uzależniony od dostępności produktów na magazynie. Wówczas niektóre produkty muszą zostać doszyte na zamówienie, a czas dostawy może zostać wydłużony od 2 dni do nawet kilkunastu dni (co jest bardzo rzadkie).

Czas dostawy, a forma płatności i forma dostawy

Czas dostawy Twojego zamówienia jest uzależniony przede wszystkim od wybranej formy płatności i formy dostawy. W tym przypadku szybkie płatności realizowane przez Przelewy24 będą najlepszym wyborem, gdyż przelew jest natychmiastowy. W przypadku wyboru płatności przelewem zwykłym, zamówienie będzie wysłane dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Ta opcja zazwyczaj wydłuża czas realizacji o 1-2 dni.

UWAGA!

Na szybkość realizacji wpływ ma również godzina złożenia zamówienia. Zazwyczaj przekazanie zamówień kurierowi odbywa się w godzinach popołudniowych (około godziny 13:00 od poniedziałku do piątku) więc najlepszą porą złożenia zamówienia będą godziny poranne między 8:00 a 12:00.

Darmowa dostawa od 299 zł

Produkty wysyłamy w ciągu 24h

14 dni na zwrot

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Copyright © 2019 - 2021 dressbox.pl | Sklepy internetowe Shoplo